Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 травня, 17:48:32

Будівництво житла в Чернігівській області за 2013 рік. ДОВІДКА

24.02.2014   10:29

У 2013 р. в області прийнято в експлуатацію 190,9 тис.м2 загальної площі житла, що майже на рівні минулого року (99,7% проти 2012р.).

У розрахунку на 1000 мешканців області було збудовано 179,5 м2 загальної площі.

Половина введеного житла (50,5%) припадає на обласний центр. Серед районів найбільше житла прийнято в експлуатацію в Чернігівському (10%) та Козелецькому (9,4%) районах.

В області введено 792 нових житлових будинки на 1746 квартир. Середній розмір однієї квартири складає 100 м2. Майже кожна третя квартира – двокімнатна.

Населенням збудовано 785 будинків садибного типу загальною площею 130,9 тис.м2, що становить 68,4% прийнятого житла в області.

Підприємствами–забудовникими здано в експлуатацію 7 багатоквартирних житлових будинків загальною площею 59,8 тис.м2.

У 2013 р. за рахунок коштів державного бюджету прийнято в експлуатацію 3,5 тис.м2 житла (1,8% загального обсягу в області).
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини