Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 09:53:07

Приватбанк обмежив обсяг зняття готівки в банкоматах на рівні 3000 гривень на добу

21.02.2014   15:24Агенцiя

Тимчасовий порядок одержання готівки в банкоматах ПриватБанку дозволить забезпечити доступ до своїх коштів максимальному числу клієнтів банку

Для забезпечення доступу до послуги одержання готівки у банкоматній мережі максимальному числу клієнтів ПриватБанк з 21 лютого вводить тимчасовий порядок, згідно з яким обсяг зняття готівки в банкоматах встановлюється на рівні 3000 гривень на добу.

Як повідомила прес-служба банку, тимчасові обмеження суми отримання готівки через банкомати дозволять забезпечити безперебійне поповнення банкоматної мережі готівкою з урахуванням необхідних технічних вимог і норм безпеки.

“Ми стежимо в режимі онлайн за наповненням кожного банкомата, інкасатори у всіх регіонах сьогодні працюють в режимі максимального навантаження, - йдеться в повідомленні прес-служби. - У банку створено достатній запас готівкових коштів для забезпечення роботи в режимі пікових навантажень”.

Безготівкові розрахунки клієнтів за допомогою пластикових карток у торговій мережі та Інтернет-банку Приват24 здійснюються без будь-яких обмежень.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини