Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 02:01:03

Держсільгоспінспекція в Чернігівській області контролює якість сільгосппродукції

21.02.2014   12:09Агенцiя

Одним з головних завдань Управління контролю якості сільськогосподарської продукції полягає в недопущенні надходження на вітчизняні та міжнародні ринки неякісної та небезпечної продукції.

Відвантаження зерна та продуктів його переробки на експорт або переміщення територією України проводиться лише за наявності сертифіката якості, де зазначаються якість продукції, показники безпечності, наявність або відсутність генетично модифікованих організмів. Видані сертифікати якості зерна та інша документація є гарантом її якості та відповідності показникам, передбаченими державними та міжнародними Стандартами.

Так, з початку маркетингового 2013/2014 року Чернігівська область відвантажила на експорт 120,3 тис. тонн. зерна та продуктів його переробки, що у 1,8 разів більше порівняно з минулорічним показником. Держсільгоспінспекцією в Чернігівській області видано 1917 сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки, що на 388 сертифікатів більше у порівнянні з минулим роком.

Основними культурами до відвантаження на експорт були: кукурудза, пшениця, жито, кукурудзяна крупа, горох колотий, насіння льону, люпин. Країни імпортери – Латвія, Литва, Білорусь, Росія, Малайзія.

Управління контролю якості сільськогосподарської продукції постійно забезпечує контроль відповідності вітчизняної продукції сільського господарства національним та міжнародним стандартам, нормам, правилам і технічним умовам.


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини