Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 13:02:57

"Баланс" підтримує баланс інтересів бізнесу і держави

19.02.2014   08:16Агенцiя

В новому 2014 році Головне управління Міндоходів у Чернігівській області продовжує співпрацю з Чернігівським обласним осередком ВГО "Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс".

Днями у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету зібралися бухгалтери підприємств області, щоб обговорити проблемні питання ведення бізнесу, дізнатися про новини податкового законодавства, які набрали чинності з 01 січня цього року, та визначити напрямки подальшої співпраці.

Відкриваючи чергове засідання клубу, голова Чернігівського обласного осередку Людмила Волковинська наголосила, що це клуб «живого» спілкування. І тому важливо, щоб бухгалтери висловили свої проблеми, поставили запитання. А фахівці контролюючих структур нададуть компетентні роз’яснення, відповіді та консультації з питань податкового законодавства.

«Засідання клубу сприяють підвищенню професійного рівня бухгалтерів, їх навчанню, допомагають у прийнятті управлінських рішень. Основним питанням цього засідання - податок на прибуток підприємств, декларація з ПДВ за січень 2014», – зазначила Людмила Волковинська.

Оскільки найбільшу зацікавленість викликає практичне застосування теорії, заступник начальника управління - начальник відділу податку на прибуток управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Тамара Пищур у своєму виступі звернула увагу на новаціях, які сталися останнім часом з податку на прибуток, надала роз’яснення деяких норм податкового законодавства, які у подальшому допоможуть уникнути помилок.

Зокрема, вона нагадала присутнім, що платники податку на прибуток разом з відповідною податковою декларацією повинні подавати до територіальних органів Міндоходів річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України). Граничний термін подання декларації з податку на прибуток за 2013 рік – 3 березня 2014 року. Мінюстом України Наказом Міндоходів України затверджено нову форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

За словами Тамари Пищур, подання звітності до Міндоходів електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носях, а також їх зберігання.

Семінар відвідало близько ста бухгалтерів з міста та області. Така зацікавленість представників бізнесу до засідань «Бухгалтерського клубу Баланс» пояснюється тим, що під час спілкування можна одержати компетентну відповідь на поставлені запитання чи підказку для розв’язання практичної проблеми.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність 09:59

Слідчий Новгород-Сіверського районного відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосив 17-річному жителю Семенівської територіальної громади про підозру в ненавмисному вбивстві.

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі 09:55

Унікальний мультимедійний комплекс для навчання обслуги зенітної установки ЗУ-23-2 функціонує у 169 навчальному центрі «Десна», що на Чернігівщині.

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині 09:50

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури двом співробітникам управління патрульної поліції в Чернігівській області повідомлено про підозру у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило її смерть (ч. 3 ст. 135 КК України).

Політична шахівниця № 4:

Політична шахівниця № 4: "адекватний кандидат" від "Рідного дому", питна вода від обласної ради, проблеми з теплом у Ніжині 09:44

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини. Даний випуск проекту хронологічно охоплює часові проміжки минулого тижня (18 – 24 жовтня).

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання 09:32

Минуло тижня дорожники, надзвичайники та правоохоронці відпрацювали координацію спільних дій в умовах зимової негоди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини