Ніжинські комунальні телевізійники і газетярі без зарплати! 9 місяців!
Колектив державного комунального підприємства “Телерадіокомпанія “Ніжинське телебачення” з березня 2011 року не отримує заробітної плати.
Заборгованість по зарплаті становить 142 тисячі 568 гривень. Штатних працівників Ніжинського міського телебачення сім. Комунальне підприємство заборгувало не тільки своїм працівникам – борг до Пенсійного фонду близько 46 тисяч гривень.
Борги накопичились тому, що Ніжинська міськрада не сплачує телебаченню за висвітлення своєї діяльності, як належить за законом.
– Усі кошти, які ми заробляємо самостійно, ідуть на обов’язкові платежі, невідкладні виробничі потреби. Колектив працює, жодного дня ефір не був зірваний. Кому батьки допомагають, хто кредит узяв. Важко, – говорить директор Ніжинського телебачення Сергій Ковальов.
Заборгованість по зарплаті за дев’ять місяців у сумі 174 тисячі 992 гривні має також міська комунальна газета “Вісті”. У її колективі працює вісім чоловік. За висвітлення діяльності міська рада не розраховується з газетою 11 місяців.
На 29 грудня запланована сесія міськради. Чи приймуть депутати рішення підтримати комунальні ЗМІ?
Ольга Макуха, тижневик “Вісник Ч”
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.