Виконання головних завдань податкової міліції – забезпечення додаткових надходжень до бюджету
Головним завданням для податкової міліції визначено переорієнтування її роботи виключно на забезпечення економічного ефекту, спрямування основних зусиль на детінізацію економіки та забезпечення додаткових надходжень до бюджету.
Податковою міліцією міста було виявлено “конвертаційний” центр. Порушено кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків, за попередньою змовою групою осіб, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України та за фактами фіктивного підприємництва.
З початку року при проведенні операції “Фірма” виявлено 5 суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності, по яким порушено кримінальні справи за ч. 2 ст.205 КК України
Активізовано роботу по викриттю фактів незаконної діяльності у сфері грального бізнесу, по результатах відпрацювання встановлено діяльність 22 підпільних гральних закладів, вилучено 110 комп’ютерних терміналів та 75 гральних автоматів на загальну суму понад 1,8 млн грн.
Пріоритетним напрямком роботи податкової міліції залишається не покарання злочинця, а відшкодування завданої ним державі та суспільству економічної шкоди, повернення в економіку реальних коштів.
Барановський Олексій, заступник голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, заступник начальника ВПМ
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression