Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 19:03:21

Семенівщина готується до весни

29.01.2014   14:24Агенцiя

На дворі січень, а сільгосптоваровиробники Чернігівщини активно обговорюють питання, пов’язані з проведенням комплексу весняно-польових робіт. Чим сіяти, яке насіння придбати?

Ці та інші питання були обговорені на нараді керівників сільськогосподарських підприємств Семенівського району Чернігівської області.

Головний спеціаліст відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Держсільгоспінспекції в Чернігівській області Тетяна Калита виступила перед присутніми з питань, що стосуються забезпечення товаровиробників району якісним насінням. Зокрема, було наголошено на необхідності придбання насіння ярих культур лише високих репродукцій, проведення перевірки якості насіння ярих культур та багаторічних трав.
Підсумовуючи свій виступ, фахівець зауважила, що використання лише високоякісного насіння та садивного матеріалу, в свою чергу, дасть змогу виростити на полях Чернігівщини високі урожаї.

Доречно зауважити, що загалом сільськогосподарськими підприємствами Чернігівської області станом на 29.01.2014 підготовлено кондиційного насіння ярих зернових та зернобобових культур 16 572 тонн, що становить 108 % до потреби. Насіння високих репродукцій підготовлено 16 522 тонн, що складає 100 % до кондиційного насіння.


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою 14:08

Відповідну ініціативу підтримали сьогодні депутати на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради восьмого скликання, проголосувавши за програму «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки». Її мета — забезпечити місцевих жителів якісною питною водою в необхідних обсягах.