Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 01:46:21

Правом на податкову знижку скористалося майже 6 тисяч громадян Поліського краю

29.01.2014   12:10

Як повідомила заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, майнових податків Головного управління Міндоходів Чернігівської області Наталя Кузнецова, своїм правом на отримання податкової знижки протягом 2013 року скористалося майже 6,0 тис. громадян області.

Загальна сума задекларованого до повернення податку становила понад 5,7 мільйонів гривень. Для порівняння: у 2012 році до органів Міндоходів області для отримання податкової знижки було подано на 334 декларації менше, а сума задекларованого до повернення податку на доходи фізичних осіб становила 5,2 мільйони гривень.

Здебільшого у 2013 році громадяни прагнули компенсувати витрати, понесені у зв’язку із оплатою навчання. За цим напрямом було подано більше 5,3 тисяч декларацій про майновий стан та доходи на загальну суму до повернення податку 4,9 мільйони гривень. Також було подано 214 декларацій користувачами іпотечних житлових кредитів – на 0,5 мільйонів гривень.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що скористатися правом на податкову знижку, як за навчання у ВУЗах, так й за іншими витратами, передбаченими статтею 166 Податкового кодексу України, можна до кінця 2014 року.

Для цього необхідно звернутися до органів доходів і зборів за місцем проживання та надати заповнену декларацію. Серед витрат, частина яких компенсується державою: сума процентів за користування іпотечним кредитом, витрати на допоміжні репродуктивні технології, вартість переобладнання транспортного засобу з використанням біопалива, газу та інші.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.