Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 10:06:13

Підприємствам Чернігівщини відшкодовується ПДВ

22.01.2014   14:02

Питання адміністрування та відшкодування податку на додану вартість залишається актуальним для платників податків Чернігівщини. У 2013 році до відшкодування ПДВ заявили 116 підприємств, з них 9 – в автоматичному режимі.

Критеріям автоматичного відшкодування відповідали ПАТ “Слов’янскі шпалери”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “Провіант”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “ТФ “Кабель Україна”, ТОВ ПВКФ “Сяйво”, ТОВ “ПП“Чексіл-аріадна” і ПАТ “Чернігівський механічний завод”.

Сума заявленого до відшкодування податку становила 270,5 млн. грн., в тому числі «автоматом» - 207 млн. 325 грн. За 2013 рік відшкодовано ПДВ більше 273 млн.грн., з них в автоматичному режимі – більше 183 млн., що складає 67%.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією також отримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов’язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, буде скорочено з 20 до 5 днів.

Право на отримання позитивного статусу матимуть платники ПДВ, які протягом останніх трьох років декларували суми бюджетного відшкодування, своєчасно подають звітність, не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ, не перебувають у процедурі банкрутства, не мають податкового боргу та повинні платити своїм найманим працівникам щонайменше дві з половиною мінімальних зарплати.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.