Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 22:41:00

На Чернігівщині 100 % зареєстрованих РРО відповідають сучасним вимогам

22.01.2014   09:56Агенцiя

Нещодавно на Чернігівщині успішно завершився процес персоналізації реєстраторів розрахункових операцій для формування електронної звітності. За словами начальника відділу контролю за проведенням розрахункових операцій управління податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Чернігівській області Сергія Гайванюка, на сьогодні більше 3,5 тисяч одиниць касової техніки формують електронну стрічку та автоматично передають контрольно-звітну інформацію на спеціальний сервер Міндоходів.

«Варто відзначити, що власники касових апаратів оцінили переваги такого способу звітності, який з одного боку, дозволяє економити час і кошти, а з іншого – завдяки дистанційному контролю, дозволяє істотно скоротити кількість перевірок. Тож підприємці за короткий час провели модернізацію своєї техніки та перевели касові розрахунки на систему електронного звітування», - зазначив Сергій Іванович.

Нагадаємо, що всі суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО), включені до Державного реєстру.

Зауважимо, з нового року за неподання до органів Міндоходів звітності пов’язаної із застосуванням РРО, дротовими або бездротовими каналами зв’язку (у разі обов’язковості її подання),   застосовуватимуться штрафні санкції у розмірі десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.), а у разі повторного застосування штрафних санкцій, пов’язаних з неподанням або несвоєчасним поданням звітності протягом року, сума штрафу зростає до 1020 гривень.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини