Чернігівщина – одна з кращих в країні за скороченням обсягів використання природного газу
Про це під час селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.
Під час наради розглянуто питання проходження опалювального сезону, оплати за енергоносії, стан автомобільних доріг, запобігання надзвичайним ситуаціям у зимовий період тощо. Участь у селекторній нараді взяв голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, міські голови, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.
Як зазначив Віце-прем’єр-міністр за 2013 рік область скоротила обсяги використання природного газу на 10%, зо є одним з кращих показників по країні.
Олександр Вілкул також зазначив, що задоволений рівнем розрахунків за спожитий природний газ на Чернігівщині, який становить 92%.
У свою чергу очільник області повідомив, що всі системи життєзабезпечення населення працюють у штатному режимі.
Теплом забезпечені будинки та всі об’єкти бюджетної сфери: школи, дитячі садки, лікарні.
На теплопостачальних підприємствах та котельнях бюджетної сфери створено необхідний запас твердого палива, який повністю відповідає технологічним вимогам щодо забезпечення безперебійного постачання теплової енергії.
З метою ліквідації наслідків погіршення погодних умов на комунальних підприємствах та підприємствах, які обслуговують дорожнє господарство підготовлено спеціалізовану техніку, заготовлено кількість посипочного матеріалу та реагентів, яка відповідає плановим завданням.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.