Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 07:01:13

Станіслав Прокопенко провів виїзні наради на об’єктах Козельця, Ніжина та Носівки

13.10.2011   12:14

12 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів виїзні наради з питань будівництва та реконструкції на об’єктах у селищі Козелець, містах Ніжині та Носівці.

Зокрема, він перевірив хід робіт з реконструкції акушерсько-педіатричного корпусу Козелецької центральної районної лікарні. У результаті робіт ще цього року має бути зведено новий шатровий дах, встановлені вікна, двері, побудована котельня, об’єкт підключено до каналізації. На ці роботи у 2011 році із державного бюджету виділено близько 16 млн. грн. Завдяки активній роботі, що була проведена останнім часом обласною владою, цей довгобуд, закладений ще у 90-ті роки минулого століття, має бути здано в експлуатацію до відкриття чемпіонату Європи з футболу “Євро-2012”.

Під час візиту до Ніжина Станіслав Прокопенко ознайомився з ходом капітального ремонту шляхопроводу через залізницю, де зараз відбувається заміна дорожнього покриття, а також з реконструкцією блоку “В” міського пологового будинку. Він зустрівся з Ніжинським міським головою М.Приходьком, керівниками будівельних організацій (ТОВ “Містобудівельний загін № 12”, КП Ніжинська ПШМК, ПП МПБП “Стимул”), головним лікарем пологового будинку та обговорив стан фінансування об’єктів і строки введення їх в дію.

У Носівці перший заступник голови облдержадміністрації особливо уважно оглянув будівництво школи № 5, провів нараду з керівництвом району та представниками будівельних організацій “Укрбуд” та “Укрбудмонтаж”. Обговорено деталі роботи, що проводиться, та хід освоєння коштів. Наголошено на необхідності суворого дотримання термінів здачі об’єкту – до першого червня наступного року.

Станіслав Прокопенко також перевірив хід ремонтних робіт на шляхопроводі з підходами через залізницю Київ-Москва та реконструкції терапевтичного відділення та відділення інтенсивної терапії Носівської центральної районної лікарні. Ремонтно-будівельні роботи на цих об’єктах перебувають на завершальній стадії. Об’єкти заплановано ввести в експлуатацію до кінця листопада цього року.

За підсумками нарад і зустрічей з керівниками органів влади та будівельних організацій дані відповідні доручення.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини