Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:35:34

Cпівробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках

20.12.2011   08:08

Відтепер співробітники митниці, крім супровідних документів на транспортний засіб, одночасно перевіряють і підконтрольні суміжним службам документи.

Починаючи з 15 грудня митні органи здійснюють у пунктах пропуску через державний кордон України попередній документальний контроль стосовно окремих товарів, у тому числі продуктів та сировини тваринного походження, що ввозяться на митну територію України (у тому числі й з метою транзиту).

Контрольні заходи полягають у перевірці документів та відомостей, необхідних для здійснення різних видів державного контролю. Раніше, до введення цієї процедури, різні види держконтролю: санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, контроль за переміщенням культурних цінностей, здійснювали представники відповідних служб. Введення попереднього документального контролю в пунктах пропуску, перш за все, означає одноразове здійснення держконтролю при митному контролі.

Як повідомив начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, введенню даної процедури передувала тривала підготовка. Були проведені робочі зустрічі з керівниками контролюючих органів Чернігівської області: Держінспекції з карантину рослин по Чернігівській області, Головного управління ветмедицини в Чернігівській області, Чернігівського пункту держветконтролю та нагляду на кордоні та транспорті, Державної екологічної інспекції в Чернігівській області та Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції. Було проведено навчання особового складу пунктів пропуску Чернігівської митниці за участю фахівців контролюючих органів.

Протягом перших 24 годин роботи у новому режимі співробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках. За цей же період було припинено здійснення попереднього документального контролю у 72-х випадках, через відсутність міжнародних санітарних сертифікатів або висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, відсутність карантинного дозволу, декларації виробника, тощо.

Загалом з 15 по 18 грудня попередній документальний контроль було здійснено у 353-х випадках переміщень вантажів. Ситуація на кордоні залишається стабільною.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.