Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 01:53:20

Тривають роботи по очищенню області від небезпечних хімікатів

15.12.2011   15:58Агенцiя

14 грудня п.р. при Державній екологічній інспекції у Чернігівській області відбулося засідання Комісії з приймання робіт із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання пестицидів та тари від них на території Чернігівської області.

У засіданні взяли участь керівники Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, Управління капітального будівництва облдержадміністрації, представники Обласної санітарно-епідеміологічної станції та УМВС України в Чернігівській області.

Про стан проведення робіт по перезатаренню ХЗЗР в області розповів Голова Комісії – начальник Державної екологічної інспекції в Чернігівській області Бурковський Л.Г.

Держекоінспекцією в Чернігівській області на виконання наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.05.2011 року № 158 здійснюється державний контроль за проведенням робіт по перезатаренню та вивезенню за межі області для утилізації безгосподарських та непридатних до використання пестицидів і хімічних засобів захисту рослин.

За період з 17.08.2011 по 14.12.11 року з території Чернігівської області вивезено на утилізацію 400,432 тонни непридатних засобів захисту рослин, з них: за рахунок Державного фонду охорони навколишнього природного середовища – 88,8 тонн; за рахунок Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 291,231 тонн.

Наразі роботи по перезатаренню та вивезенню ХЗЗР продовжуються.

Також начальником Управління капітального будівництва облдержадміністрації Бойком А.І. та його заступником Кабенок Т.І. виносилися на розгляд членів Комісії проблемні питання, що виникають в процесі перезатарення та вивезення ХЗЗР та обговорювалися організаційні заходи щодо їх вирішення.

Комісія розглядала питання щодо необхідності проведення додаткової інвентаризації залишків ХЗЗР в межах територій районів з залученням комісій, які були утворені згідно з Дорученням Голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 18.03.2008 року, з метою виявлення залишкових кількостей ХЗЗР та стану їх зберігання по кожному населеному пункту для формування запиту на виділення коштів з Державного та обласного фондів ОНПС на 2012 -2013 роки. Відповідно Головам райдержадміністрацій надано доручення щодо уточнення фактичних даних кількості ХЗЗР у районах.

Для покращення роботи по перезатаренню та вивезенню з території області ХЗЗР Комісія прийняла відповідні рішення.

Тетяна Петрівна Войтенко, головний спеціаліст у зв’язках з громадськістю та ЗМІ Держекоінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.