Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:35:19

Депутат-"бютівець" продав паркам трактори на 8 мільйонів

16.10.2013   12:18Агенцiя

ТОВ «Завод «Пожспецмаш» 7-14 жовтня отримав підряди на постачання тракторів для державних заповідників на суму 7,84 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

kombayn

kombayn

По одному трактору за ціною 1,09 млн грн. купили природний заповідник «Древлянський», національні парки Карпатський, «Черемоський», «Верховинський», «Синевир» і «Білобережжя Святослава».

Єдиним конкурентом на торгах за трактори було ТОВ «Техноторг-Дон» з Миколаєва, його заснували Євген Березовський та Ігор Калюжний. Різниця пропозицій склала 5%.

Також за договором від 1 жовтня ДП «Черкаське лісове господарство» купить у заводу «Пожспецмаш» пожежний автомобіль за 1,30 млн грн. Єдиним конкурентом був «Торговий Дім КАМАЗ». Різниця пропозицій склала 8%.

«Пожспецмаш» заснувала «Інвестиційна компанія» «Альянс», що зареєстрована на чотири белізькі компанії» – «Еф ті ай ЛТД», «Фрілай Інвестмент ЛТД», «Джі Пі Ем Інвестмент ЛТД», «Ві Ді Ай Компані Лімітед».

Керівником  «Пожспецмаш» є депутат Чернігівської облради від ВО «Батьківщина»! Олег Авер’янов.

З часу заснування «Віснику державних закупівель» завод «Пожспецмаш» отримав підрядів на 201,46 млн грн.


http://nashigroshi.org/2013/10/16/deputat-byutivets-prodav-parkam-traktory-na-8-miljoniv/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".