Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 03:43:35

Фермери Чернігівщини отримують 540 тис. грн державної допомоги

12.12.2011   07:41

Чернігівське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств починає розподіляти між фермерами 540 тис. грн державної допомоги, отриманої на свій рахунок ще влітку. Про це повідомив директор відділення Віталій Плевако.

“Така затримка пов’язана із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України про використання цих коштів. Якщо раніше конкурс серед фермерських господарств на їх одержання ми проводили у себе в області, то тепер це робиться в Києві. А там відповідні процедури закінчилися тільки в листопаді”, – пояснив В. Плевако.

За його словами, державна допомога фермерам надається у вигляді безвідсоткового кредиту на 3-5 років. У попередні роки її сума для Чернігівщини сягала 1-1,5 млн грн. Нині вона менша. Проте досвід показує: нерідко саме ці кошти стають “паличкою-виручалочкою” для господаря, який хоче розвивати сільгоспвиробництво.

“У нас є яскраві приклади, коли, отримавши підтримку фонду і придбавши трактор чи нормально відсіявшись, люди ставали на ноги і за 8-10 років збільшували площу оброблюваних земель з трьох гектарів до тисячі”, – сказав посадовець.

Цього року державна допомога призначена п’яти фермерським господарствам Чернігівщини. Як зазначив В. Плевако, серед них є і новостворені структури, і ті, які планують займатися нетрадиційними чи не надто розвиненими в регіоні видами сільгоспвиробництва (наприклад, ягідництвом-садівництвом), і господарства з віддалених районів. “Підтримку отримують ті, хто її дійсно потребує”, – підкреслив він.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1062858

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини