Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 19:16:27

Фермери Чернігівщини отримують 540 тис. грн державної допомоги

12.12.2011   07:41

Чернігівське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств починає розподіляти між фермерами 540 тис. грн державної допомоги, отриманої на свій рахунок ще влітку. Про це повідомив директор відділення Віталій Плевако.

“Така затримка пов’язана із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України про використання цих коштів. Якщо раніше конкурс серед фермерських господарств на їх одержання ми проводили у себе в області, то тепер це робиться в Києві. А там відповідні процедури закінчилися тільки в листопаді”, – пояснив В. Плевако.

За його словами, державна допомога фермерам надається у вигляді безвідсоткового кредиту на 3-5 років. У попередні роки її сума для Чернігівщини сягала 1-1,5 млн грн. Нині вона менша. Проте досвід показує: нерідко саме ці кошти стають “паличкою-виручалочкою” для господаря, який хоче розвивати сільгоспвиробництво.

“У нас є яскраві приклади, коли, отримавши підтримку фонду і придбавши трактор чи нормально відсіявшись, люди ставали на ноги і за 8-10 років збільшували площу оброблюваних земель з трьох гектарів до тисячі”, – сказав посадовець.

Цього року державна допомога призначена п’яти фермерським господарствам Чернігівщини. Як зазначив В. Плевако, серед них є і новостворені структури, і ті, які планують займатися нетрадиційними чи не надто розвиненими в регіоні видами сільгоспвиробництва (наприклад, ягідництвом-садівництвом), і господарства з віддалених районів. “Підтримку отримують ті, хто її дійсно потребує”, – підкреслив він.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1062858

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини