На Чернігівщині з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на 7,3 млн. грн
У поточному році за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів слідчими Головного управління Міндоходів у Чернігівській області розпочато досудове розслідування по 29 кримінальних правопорушеннях. По 16-ти з них кримінальні провадження направлені до суду.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на 7,3 млн. грн., у тому числі підакцизної продукції - на 2 млн. грн. Серед підакцизної продукції - спирту вилучено 245,5 дал на 164 тис. грн., лікеро-горілчаних виробів - 403 дал - на 205 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів - 117 тонн - на 1,1 млн. грн.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.