Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 08:16:29

На Чернігівщині митні декларації оформлюються виключно в електронному вигляді

25.09.2013   12:27

Протягом 8 місяців Чернігівською митницею Міндоходів оформлено понад 34 тисячі зовнішньоекономічних операцій, що на 3 відсотки перевищує показник 2012 року.

При цьому кількість електронних митних декларацій збільшилась у 3  рази, порівняно з минулим роком. На даний час 100 відсотків декларацій подаються до оформлення в електронному вигляді.

Начальник митниці Олександр Іванов повідомив також про збільшення навантаження у пунктах пропуску. Кількість громадян, які перетинають кордон у Чернігівській області,  на відміну від минулого року, зросла на 12 відсотків. За 8 місяців до України та у зворотному напрямку прослідувало понад 4 млн. громадян. На 3 відсотки - до 977 тис. одиниць - зріс потік через кордон транспортних засобів. Майже незмінною залишилася кількість пропущених  вантажів - 4 310 тис. тонн.

Найбільше навантаження припадає на автомобільні пункти пропуску, співробітники яких  здійснюють пропуск переважної більшості вантажів, транспортних засобів та громадян.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).