Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 02:42:27

Громадська рада надаватиме поради і Головному управлінню і Чернігівській митниці Міндоходів. ФОТО

09.09.2013   10:46

Відтепер при Головному управлінні Міндоходів та Чернігівській митниці Міндоходів працює спільна громадська рада.

Вона має повноваження дорадчого органу. Участь у першому засіданні також взяли начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов та начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов.

- Ми всіляко будемо сприяти конструктивній та плідній роботі громадської ради, оскільки для нас важливо знати вашу думку - платників податків та громадськості, - зазначив А.Ю.Лаврешов, - адже ми завжди надаємо оцінку з позиції державного службовця. Оскільки відтепер ви представляєте дорадчий орган обох державних структур, то маєте і значно ширший простір для діяльності, і більше тем для обговорення, і, безумовно, вдвічі вагомішими і відповідальнішими є ваші посади.

Андрій Лаврешов також  наголосив, що податкове та митне  законодавство, функції та  підходи  в організації роботи головного  управління та Чернігівської митниці Міндоходів наближаються до світових стандартів.

Зокрема, Міністерство нині активно  запроваджує електронні сервіси. Ключі  електронного цифрового підпису  дають змогу звітувати або  подавати декларації в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

Крім того, з січня 2013 року електронні ключі від нового відомства дають  можливість експортерам та митним брокерам подавати митні декларації до оформлення в електронному вигляді через мережу Інтернет.

До речі, Чернігівська митниця Міндоходів оформляє 99,7 відсотків  всіх митних декларацій в електронному вигляді. Використання звітності чи оформлення декларацій в електронному вигляді значно скорочує час, необхідний на митні або податкові процедури.

Готовність до співпраці з новоствореною громадською радою висловив і начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов. Він зазначив, що колектив Чернігівської митниці Міндоходів має позитивний досвід у веденні діалогу з громадськістю і конструктивному вирішенні спірних питань.

Під час першого засідання громадської ради обговорені найактуальніші питання на даному етапі – організації роботи та проведення засідань, визначення плану роботу, а також затвердження положення про Громадську раду при Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області та Чернігівській митниці Міндоходів.

Голова громадської  ради - голова Чернігівського територіального відділення Спілки аудиторів України Василь Цурій, аналізуючи досвід роботи громадської ради попереднього скликання зазначив, що є багато позитивних напрацювань, які необхідно продовжувати. Оскільки громадська рада працює лише на обласному рівні, то варто й надалі проводити виїзні засідання. Дорадчий орган повинен реально відчувати роботу цих державних структур на місцях та мати власний досвід спілкування з платниками податків та зборів.

Під час першого засідання  також обрано заступників голови громадської ради.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).