Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 09:33:54

Чернігівщина є самодостатньою у питаннях виробництва сільськогосподарської продукції

22.08.2013   10:51Агенцiя

Про це йшлося на нараді Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації з питань проведення жнив та закладання продовольчої безпеки Чернігівській області за участю начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій 20 серпня 2013 року.

Нараду провів директор Департаменту агропромислового розвитку Анатолій Максак, який зазначив, що Чернігівська область є самодостатньою в питаннях виробництва сільськогосподарської продукції, вона має стабільний фонд споживання, достатні запаси продовольства, які цілком доступні для населення регіону.

На засіданні вкотре наголошувалося на необхідності забезпечення постійної наявності у торгівельній мережі районів області борошна, цукру, гречаної крупи, інших соціально – значущих продуктів за помірними цінами, в об’ємах необхідних для безперебійного задоволення потреб населення.

Щодо цінової ситуації на продовольчому ринку області, слід зазначити, що ціни на продукти харчування залишаються стабільними. В регіоні сформовані необхідні запаси основних продовольчих товарів, які постійно підтримуються в обсягах відповідно до попиту споживчого ринку.

У поточному році Чернігівщина очікує отримати понад 3,0 млн. тонн зернових та зернобобових культур, що дасть змогу не тільки забезпечити внутрішні потреби  області в зерні, а й створити достатню кормову базу для тваринництва та експортний потенціал.

Ранніх зернових, за попередніми підрахунками, намолочено понад  866,0 тис. тонн збіжжя або 100% до прогнозів. Ведеться збирання гречки і проса та підготовка до посіву озимих культур урожаю 2014 року.

Довідково: станом на 20 серпня поточного року в області забезпечено формування тримісячного незнижувального запасу продовольчого зерна регіональних ресурсів у розмірі 8,7 тис. тонн, що становить 62% до доведених розпорядженням голови облдержадміністрації обсягів.

Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.