Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 09:38:22

Середня зарплата по Чернігову становить 2464 гривні

22.08.2013   10:12

У січні–червні 2013 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 80,3 тис. штатних працівників.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника в місті порівняно з відповідним періодом 2012 року зросла на 7,9% й становила 2464 грн. Це більше у 2,1 раза законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати (1147 грн.), та на 1,0% – середньообласного показника (2439 грн.).

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові впродовж січня–червня 2013 року зменшилася на 3,6% та на 1 липня становила 9,7 млн.грн., серед яких 6,6 млн.грн. – це борги працівникам діючих (економічно активних) підприємств.

Останні новини Чернігівщини

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини