Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 10:23:15

Правом на податкову знижку вже скористалося більше 5 тисяч громадян Чернігівщини

22.08.2013   09:36

Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню згідно з поданими податковими деклараціями про майновий стан та доходи, складає 4,5 млн. гривень. Вже повернуто 4,4 млн. грн

Як і в попередні  роки, за отриманням податкової знижки найчастіше зверталися батьки студентів, які оплачували вартість навчання своїх дітей.  Також цим правом скористалися понад 4,7 тис. осіб, які мають іпотечні кредити та  192 особи, які проводили сплату страхових внесків.

Нагадуємо, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, можуть подати декларацію протягом усього року. Якщо ж платник податку не скористається в 2013 році правом на нарахування податкової знижки за 2012 рік, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини