Три маршрутки возитимуть чернігівців на авто-шоу у Півці
У зв’язку з проведенням 27 липня у місті Чернігові фестивалю “АдреналінФест”, V етапу Кубку ФАУ по гонках на прискорення, для перевезення глядачів до місця авто-шоу вносяться тимчасові зміни на міських автобусних маршрутах №№ 24, 27 і 43.
27 липня з 11-ї до 18-ї години рух автобусів на маршруті № 24 “Вокзал – Півці” буде продовжено до прохідної аеродрому “Півці”. На маршрутах № 27: “Лкеро-горілчаний завод – Олександрівка” і № 43 “Вокзал – Олександрівка” рух автобусів буде продовжено від вулиці 1 Травня по вулиці Ворошилова до аеродрому “Півці”.
Нагадаємо, що 27 липня на аеродромі "Півці" відбудеться "AdrenalinFest"
За інформацією управління транспорту та зв’язку міської ради
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.