Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 13:23:55

21 кредит на житло вже видано, ще п’ять на черзі

17.07.2013   20:57

Віктор Геращенко провів нараду щодо реалізації в області програм доступного житла

В області видано 21 кредит за державною програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів. Ще п’ять пакетів документів опрацьовуються в банках. Про це сказав заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 17 липня на нараді з керівниками банківських установ та забудовниками, які беруть участь у реалізації програми. За іншими програми в області видано 6 кредитів.

Під час наради було внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення порядку надання кредитів з метою активізації впровадження програми здешевленої іпотеки. Пропозиції будуть узагальнені та направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини