Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 22:00:30

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини з країнами СНД у січні–квітні 2013 р. ДОВІДКА

28.06.2013   12:38

У січні–квітні 2013 р. країни СНД займали провідне місце в зовнішній торгівлі товарами Чернігівщини. Частка цих країн у зовнішньоторговельному обороті області становила 38,4% (для порівняння частка країн Європейського Союзу склала 37,2%.)

Обсяги експорту та імпорту товарів із країнами Співдружності становили, відповідно, 84,0 млн.дол. США та 57,2 млн.дол. CША. При цьому проти січня–квітня 2012р. експорт збільшився на 4,8%, імпорт – зменшився на 8%.

Серед країн СНД головними партнерами залишаються Російська Федерація та Білорусь, частка яких в експорті становила 71%, в імпорті – 95%.

Суттєві експортні поставки здійснювалися також до Молдови (5,2 млн.дол. США), Азербайджану (4,7 млн.дол.), Казахстану (4,6 млн.дол.) Туркменістану (3,7 млн.дол.).

Основу (81%) товарної структури експорту до Російської Федерації становили вироби з паперу та картону, електричні машини, котли, машини, овочі, продукція борошномельно-круп’яної промисловості.

Домінуючу частку (61%) експорту до Білорусі складали тютюнові вироби, олії рослинні, вироби з паперу та картону.

Казахстан отримував переважно (69%) папір та картон.

Поставки до Молдови на 68,5% визначали тютюнові вироби, молоко та молочні продукти, вироби з паперу та картону.

Експорт до Азербайджану на 74% складався з паперу та картону, молока та молочних продуктів, деревини та виробів із неї.

Імпорт із країн СНД на 77% формувався з білоруських добрив та шин, російських тютюнових виробів, виробів із паперу та картону, наземних транспортних засобів, крім залізничних.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини