Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 00:53:04

Діяльність підприємств оптової торгівлі області у І кварталі 2013 року. ДОВІДКА

22.06.2013   09:18

Протягом І кварталу 2013 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі в області, поставили товарів на 1420,3 млн.грн., що на 0,2% більше рівня І кварталу 2012р. (у фактичних цінах).

У товарній структурі оптового товарообороту 79% або 1126,8 млн.грн. становили непродовольчі товари. У продажу переважали кукурудза, добрива та сполуки азотні, шини та камери гумові, енергетичні матеріали, продукти та препарати фармацевтичні, засоби автотранспортні вантажні, .

Продовольчих товарів було реалізовано на 293,5 млн.грн., що на 0,4% більше ніж торік. Серед них домінували продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, цукор, борошно, пиво, кава, м’ясо та м’ясні продукти, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, чай, олії рослинні.

Сучасний споживач все більше віддає перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, лісоматеріали, метали кольорові та будівельні матеріали.

На 1 квітня 2013 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 548,2 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 80%.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини