На капремонт автотраси Київ-Чернігів витратять 163,5 млн грн
Уряд затвердив проект капітального ремонту міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель) загальною кошторисною вартістю 163,5 млн грн.

Згідно з розпорядженням Кабміну № 406, опублікованому на Урядовому порталі, ремонт дорожнього покриття буде проводитися на ділянках км 89 + 871 – км 95 + 342.
Проект ремонту розроблений науково-виробничою фірмою “Мостопроект” і рекомендований до затвердження державним підприємством “Укрдержбудекспертіза” Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.
Орієнтовна тривалість ремонту – 12 місяців.
Нагадаємо, в Україні до кінця року відремонтують близько 1,4 тис. км доріг і профінансують виконання різного роду робіт на 600 об’єктах дорожньої інфраструктури. Для проведення дорожніх робіт та будівництва мостів буде виділено 4,4 млрд грн. Ремонтувати та будувати українські дороги будуть турецькі компанії.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.