Підприємству донараховано до сплати у бюджет податку на додану вартість у сумі понад 1 млн. 200 тисяч грн.
Умисне ухилення від сплати податків
Оперативними співробітниками Міндоходів у Чернігівській області у ході проведення відпрацювання одного із суб’єктів господарської діяльності міста Чернігова, було встановлено, що з метою умисного ухилення від сплати податків службові особи уклали договори купівлі-продажу асфальтобетону з підприємством міста Києва, яке не виконувало жодних робіт для чернігівського підприємства, а асфальтобетон виготовлявся з власної сировини власними силами та потужностями. Таким чином, вказані махінації призвели до заниження податкового зобов’язання.
Проведеною плановою перевіркою, підприємству донараховано до сплати у бюджет податку на додану вартість у сумі понад 1 млн. 200 тисяч гривень.
У травні місяці, за зібраними оперативними матеріалами, співробітниками Міндоходів у Чернігівській області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків.
По даному факту проводиться подальше кримінальне провадження.
За матеріалами Головного управління Міндоходів у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.