Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області. ДОВІДКА
За січень–березень 2013 р. в економіку Чернігівщини іноземні інвестори вклали 14,7 млн.дол.США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з яких 96% з країн ЄС.
Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку області з початку інвестування, на 1 квітня 2013р. становив 118,3 млн.дол.США, що на 12,6% більше обсягів прямих інвестицій на початок року, та в розрахунку на одну особу складає 110,1 дол.США.
Інвестиції надійшли з 39 країн світу. Значна частина (35,9%) загального обсягу інвестицій належить інвесторам з Німеччини. Також основними країнами–інвесторами області залишаються Польща, Кіпр, Російська Федерація, Литва, Вірґінські Острови (Брит.), Беліз, Італія.
Майже три чверті іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості. У підприємства, що займаються транспортом, складським господарством, поштовою та кур’єрською діяльністю вкладено 7,0%, в організації оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 5,1%, що здійснюють операції у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 4,2%.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression