Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 17:10:19

Про роботу промисловості Чернігова за січень-жовтень 2011 року. ДОВІДКА

29.11.2011   16:31

Упродовж січня-жовтня 2011 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,3 млрд.грн., або майже третину обсягу реалізації в області.

Чезара

Чезара

Підприємства переробної промисловості реалізували понад три чверті всієї продукції, зокрема 45,2% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 12,4% – машинобудування, 5,6% – легкої, 2,6% – хімічної промисловості.

В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 56,7% становили товари широкого та тривалого використання, 34,4% – сировинна продукція, 8,9% – продукція інвестиційного призначення.

Упродовж січня-жовтня п.р. підприємствами міста вироблено 2,5 млн.м2 тканин, 39,4 тис.шт. білизни постільної, 173 тис.м2 кордної тканини,  319 т хімічних волокон, 45,5 тис.м3 елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, 440 автобусів.

Проти відповідного періоду минулого року майже вдвічі збільшилося виробництво автобусів та елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, на 7,1% – взуття, на 2,2% – тканин.

Підприємства харчової промисловості виробили 1,9 тис.т свіжих чи охолоджених яловичини та телятини, 155 т ковбасних виробів, 16,1 тис.т борошна, 17,4 тис.т хлібобулочних та 1,1 тис.т здобних виробів, 3,7 тис.т пряників та виробів аналогічних, печива солодкого.
 
Більше, ніж рік тому, вироблено борошна, круп, пряників та виробів аналогічних, макаронних виробів, менше – свіжої чи охолодженої яловичини й телятини, обробленого рідкого молока, кисломолочних продуктів, ковбасних, хлібобулочних та здобних виробів.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.