Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 15:04:22

На Чернігівщині від ліцензування місцеві бюджети отримали понад 4 млн. грн.

30.04.2013   08:30Агенцiя

З початку 2013 року суб’єкти господарської діяльності отримали 1477 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з них: 2535 – алкогольними напоями, 2139 – тютюновими виробами. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість виданих ліцензій зросла на 5 відсотків.

Цю статистику повідомили у Регіональному управлінні Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Чернігівській області. Надходження до місцевих бюджетів від ліцензування склали понад 4,1 млн. грн., що на 177 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За несплату чергового платежу анульовано 237 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Крім того, за наявність податкового боргу призупинено дію 150 ліцензій.

У результаті перевірок, за порушення вимог законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, до підприємців застосовано штрафні санкції на загальну суму 319 тис. грн.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини