Заробітна плата штатних працівників Чернігівської області - 2485 грн
Заробітна плата в області в березні 2013 року

У березні 2013 р. заробітна плата штатних працівників області на 10% перевищила лютневу й становила 2485 грн., що у 2,2 раза більше рівня законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати. За рівнем заробітків Чернігівщина випереджає 7 областей.
Індекс реальної заробітної плати в області в березні п.р. порівняно з лютим становив 109,8%.
Традиційно високою залишається зарплата працівників, зайнятих у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (5801 грн.), добувній промисловості й розробленні кар’єрів (3797 грн.), транспорті й складському господарстві (3670 грн.), фінансовій та страховій діяльності (3525 грн.).
Водночас значно менше нараховано заробітної плати працівникам підприємств із виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, поштової та кур’єрської діяльності, тимчасового розміщення й організації харчування.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.