У Чернігівській області налічувалося 589 об’єктів, що знаходилися в стадії незавершеного будівництва
Незавершене будівництво в області на 1 січня 2013 р.
У Чернігівській області станом на 1 січня 2013 р. налічувалося 589 об’єктів, що знаходилися в стадії незавершеного будівництва. Порівняно з попереднім обстеженням (на 1 січня 2012р.) кількість об’єктів незавершеного будівництва зменшилася на 45 одиниць.
Із загальної кількості незавершених об’єктів 37,8% знаходиться в стадії будівництва, на 62,2% – будівництво тимчасово припинено або законсервовано.
Найбільша їх кількість зосереджена в м.Чернігові (90 об’єктів), у Бахмацькому районі (57), Чернігівському (45), Ічнянському (44).
Серед об’єктів незавершеного будівництва налічувалося 419 будівель та 170 інженерних споруд.
У незавершеному будівництві знаходиться 102 житлові будинки загальною площею 183,3 тис.м2, 14 загальноосвітніх навчальних закладів на 4490 учнівських місць, 8 дошкільних закладів на 576 місць, 4 лікарні на 349 ліжок, 11 поліклінік на 1625 відвідувань за зміну.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression