180 учасників зібрала конференція Держенергонагляду
Захід проходив вперше в області і зібрав, крім енергетиків, представників влади, державних організацій, суб’єктів господарювання та громадськості.
конференція Держенергонагляду
На конференції піднімалися спірні питання між споживачами електричної та теплової енергії та державним контролюючим органом – інспекцією Держенергонагляду в області.
Розпочати цивільний діалог з суспільством вирішили енергетики і провели захід, який, ймовірно, запишуть в історію області – конференцію Держенергонагляду. Подія важлива не лише для Чернігівщини, а й усієї України, адже вперше представники контролюючого органу зустрілися з суб’єктами підприємницької діяльності, а простіше – зі споживачами. Що підштовхнуло до цієї розмови? Саме життя.
Серед тих, кому електричні послуги надають, – представники промисловості, сільського господарства, медицини, освіти, будівельних та інших організацій, тобто представники малого і середнього бізнесу області. Всі вони хочуть почути відповіді на наболілі для них питання. Непростими є взаємовідносини Держенергонагляду та суб’єктів господарювання області після внесення змін до Закону України «Про електроенергетику», який набув чинності з 1-го січня цього року. Але слухати енергетики емоції не хочуть, лише конструктивні розмови і конкретні пропозиції.
Основними питаннями, що піднімалися споживачами у цьому році, були скарги на неправомірні дії енергетиків при оформленні документів на підключення будинків до електричної мережі. Виникали проблеми з приводу укладання договору про користування електричною енергією, дотримання процедур розрахунків. Всі ці питання в доступній формі були доведені керівництвом інспекції Держенергонагляду в області до учасників конференції.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.