Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 08:25:16

Прокуратура: найбільші зарплатні борги у підприємств Чернігова, Прилук та Ніжина

17.04.2013   13:07

Шляхи ліквідації заборгованості заробітної плати обговорено на міжвідомчій нараді в прокуратурі області

В прокуратурі Чернігівської області відбулася міжвідомча нарада з питань стану додержання законодавства у сфері оплати праці. У нараді спільно з прокурорами взяли участь керівники обласних управлінь юстиції, Державної податкової служби, статистики, територіального відділення Держінспекції з питань праці.

Як зазначили учасники наради, незважаючи на вжиті заходи, рівень заборгованості залишається високим і станом на 1 квітня поточного року становить майже 21 млн. грн. Найбільші борги мають підприємства міст Чернігова (10 млн. грн.), Прилуки (4,5 млн. грн.), Ніжина (4,3 млн. грн.).

Особливо турбує своєчасність оплати праці на економічно активних підприємствах, яка становить майже 12 млн. грн. Саме на таких 28 підприємствах вчасно не отримали заробітну плату понад 4 тисячі працівників.

Керівники підприємств продовжують допускати факти невиплати заробітної плати. У поточному році за такими фактами прокурорами Ічнянського району та м. Чернігова вже відкрито кримінальні провадження.

За результатами наради визначено конкретні організаційні заходи щодо забезпечення неухильного додержання законів у сфері оплати праці.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини