Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 17:14:01

На одного працівника підприємства Чернігівщини в середньому витрачає 2660 грн. на місяць

25.11.2011   11:33

У квітні 2011 року органами статистики було проведено вибіркове обстеження витрат на робочу силу.

Визначення вартості робочої сили, а також структури витрат на її утримання є предметом вивчення в країнах із ринковою економікою та обов’язковим для країн ЄС. Рівень та динаміка витрат на робочу силу є важливими факторами конкуренції як в країні, так і за її межами.

До витрат підприємства на утримання робочої сили відносяться оплата праці, видатки на загальнообов’язкове державне та добровільне соціальне страхування працівників, забезпечення їх житлом, професійне навчання, культурно-побутове обслуговування, податки, збори та інші обов’язкові платежі, а також інші витрати, пов’язані з використанням найманої робочої сили.

Середньомісячні витрати підприємств Чернігівської області на робочу силу в розрахунку на одного штатного працівника у 2010 році становили 2660 грн. (в Україні – 3754 грн.).

Найбільші витрати спостерігалися на підприємствах добувної промисловості (4672 грн.) та закладах освіти (4011 грн.).

Значно менше було витрачено на працівників сфери готельного та ресторанного бізнесу (1340 грн.), торгівлі (1835 грн.).

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини