Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 23:10:17

СБУ попередила контрабанду товарів на півмільйона гривень

24.11.2011   12:06Агенцiя

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області попередили спробу контрабандного переміщення через митний кордон України товарів народного споживання.

10 листопада ц.р. на митному пункті пропуску “Сеньківка” було затримано автомобіль під керуванням громадянина Республіки Білорусь. Згідно з товаросупровідними документами з України до Російської Федерації перевозився “фруктовий сік” .

Проте, під час проведення огляду напівпричепа виявилось, що замість задекларованого вантажу у фурі знаходяться тюки з трикотажними виробами та коробки з парфумерною продукцією.

За попередньою оцінкою експертів сума незадекларованого товару, який незаконно намагались перемістити через митний кордон України, склала понад 500 тисяч гривень.

Управлінням СБУ в Чернігівській області стосовно контрабандиста порушено кримінальну справу за ч.2 ст.15 та ч.2 ст.201 (замах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України. Правопорушника затримано.

Триває слідство.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини