100 кращих товарів України. Чернігівщина
У столичному Українському домі відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості "100 кращих товарів України" за 2011 рік. Серед найкращих – 4 лауреати та 5 переможців представляють Чернігівщину.
У кадрі ви можете побачити керівників та представників цих підприємств та організацій, товари чи послуги яких, стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу якості. В порядку нагородження
олія соняшникова нерафінована невиморожена пресова, 1гатунку Ніжинського жиркомбінату,
сметана 21 % жирності в стаканчиках по 380 г Чернігівського молокозаводу,
напої безалкогольні на смако-ароматичній рослинній сировині "Тархун" підприємства "Адам Компані",
музейний лекторій "Дорогами рідного краю" Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В. Тарновського.
У церемоїї нагородження взяли участь актори Чернігівського академічного музично-драматичного театру ім.. Тараса Шевченка Владислав Лещенко та Діна Лобур. Їх виступи надзвичайно тепло сприймали глядачі.
Переможцями стали товари і послуг підприємств нашої області:
масло солодковершкове "Екстра" Ічнянського заводу сухого молока та масла,
біойогурт 2,5 % жирності в стаканчиках по 230 г., виготовлений термостатним способом Чернігівського молокозаводу,
причіп вантажний бортовий "Одісей-1" підприємця Кияшко О.В.,
світлофор дорожній світлодіодний СДТ 1.3-АТ багатопрофільного підприємства "АТІЛОС,
послуги з організації мандрівок на плотах по річці Десна турагента ПСВ
Останні новини Чернігівщини
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.
У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28
Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
15 травня: цей день в Україні і світі 09:25
День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.