Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 15:25:01

Майже кожна третя гривня отримана від реалізації послуг підприємствами Чернігова

25.03.2013   09:23

Діяльність підприємств сфери нефінансових послуг у 2012 році

За даними державного статистичного спостереження кожне п'яте підприємство сфери нефінансових послуг області надавало послуги у сфері освіти; кожне дев'яте надавало транспортні послуги, здійснювало операції з нерухомим майном; кожне одинадцяте діяло у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг; кожне шістнадцяте - у сфері охорони здоров'я, у сфері інжинірингу, геології та геодезії.

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за 2012р. становив 3125,2 млн.грн. (проти 2864,1 млн.грн. за 2011 р.).                                                                     
 
Майже кожна третя гривня отримана від реалізації послуг підприємствами м.Чернігова. Значним був також внесок  підприємств міст Ніжин та Прилуки.
 
У структурі обсягу реалізованих послуг близько половини (44,0%) складали послуги пошти та зв'язку.

За минулий рік одним мешканцем області було отримано, у середньому,  послуг на суму 2885 грн. Найбільш активно користувалися послугами жителі обласного центру (4135 грн.), міст Ніжин (2834 грн.) і Прилуки (1992 грн.), Щорського (2567 грн.), Прилуцького (2121 грн.) і Бобровицького (1636 грн.) районів. У той же час у дев'яти районах області цей показник не досяг 500 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини