У Новгород-Сіверському монополізували каналізацію лікарні й школи
Новгород-Сіверська державна гімназія імені К.Д. Ушинського Чернігівської області 6 березня уклала угоду з ТОВ «Комунальник» на каналізаційні послуги вартістю 137 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Тендер уже другий рік підряд проводять за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», посилаючись на відсутність конкуренції, а також наявність у підприємства обладнання та матеріально-технічної бази, кваліфікованого персоналу та досвіду надання послуг установам, що фінансуються з державного бюджету.
Окрім гімназії ці ж послуги з центрального водовідведення у ТОВ «Комунальник» другий рік підряд за тієї ж причини замовляє і Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І.В. Буяльського.
За два роки ці установи підписали з підприємством угод на загальну суму 728 тис грн.
Директором ТОВ «Комунальник» у 2012 році став Павло Іванович Сташук, депутат Новгород-Сіверської міської ради (Партія регіонів). У 2010-2011 р. він був директором ТОВ «Новгород-Сіверська житлово-експлуатаційна контора» Сергія Сергієнка, депутата Чернігівської обласної ради (обраний від ВО «Батьківщина»).
Згідно з даними «ВДЗ», раніше послуги цього підприємства за результатами тендерних процедур ніхто не замовляв.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.