Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 20:16:25

Чернігівщина – 2012. Підсумки року: три п’ятірки

22.02.2013   12:04Агенцiя

Позитивну роботу області в галузі сільського господарства 19 лютого 2013 року було відзначено на розширеному засіданні колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України, в якому взяв участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Така оцінка є об’єктивною, адже Чернігівська область посіла 5 місце серед регіонів за підсумками рейтингового оцінювання діяльності агропромислового комплексу України. Чернігівщину випереджають такі регіони як: Черкаська, Київська, Сумська та Харківська області.

З індексом 107,9% область увійшла також у п’ятірку передових областей у державі за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції.

Зібраний найвищий за всю свою історію урожай зерна – понад 2,9 млн. тонн при середній урожайності 43,1 ц/га, забезпечив, знову ж таки, п’яту сходинку серед восьми кращих регіонів України по збиранню зернових культур у 2012 році.
У сільськогосподарських підприємствах за минулий рік нарощено поголів’я великої рогатої худоби (+1,6%) та корів (+0,5%), що дало можливість закріпитись на другому місці в країні по їх чисельності після Полтавської області.

Слід зазначити, що на колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України були оголошені подяки за сумлінну працю та досягнуті результати в ім’я економічного розквіту України. Серед нагороджених і наш земляк – голова фермерського господарства “Бутенко” Менського району Олексій Бутенко.

Коментуючи ситуацію в аграрному секторі області директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Максак наголосив: “Перш за все – це є результатом клопіткої, наполегливої праці селянина-трудівника. Хочеться відмітити, що отримані досягнення не є кінцевою межею, оскільки аграрний потенціал області ще далеко невичерпаний. Тому перед нами сьогодні стоять завдання не лише наростити обсяги виробництва, але й щоб отримані результати знайшли своє відображення у розвитку сільських територій”.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.