Середня заробітна плата зросла за рік на 13% й становила 2498 грн
Заробітна плата в Чернігівський області в грудні 2012 року
У грудні 2012 р. на підприємствах, в організаціях та установах Чернігівської області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) у середньому були зайняті 215,7 тис. штатних працівників.
Їхня середня заробітна плата зросла за рік на 13% й становила 2498 грн.
(в Україні – 3377 грн.).
Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно грудня 2011 р. становив 114,5%.
Серед більш оплачуваних у грудні 2012 р. були працівники, зайняті в целюлозно-паперовому виробництві, видавничій діяльності, державному управлінні, добуванні паливно-енергетичних корисних копалин, фінансовій діяльності, виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води, де нарахування в 1,5-2,1 раза перевищили середньообласний показник.
Водночас найменше нараховано заробітної плати працівникам, зайнятим в обробленні деревини та виробництві виробів із деревини, виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництві транспортних засобів та устатковання.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.