Ціни падають? Статистика
Серед регіонів у грудні 2012р. найвищий показник інфляції (100,5%) зафіксовано у Донецькій області, найнижчий (99,9%) – у Волинській, Кіровоградській, Рівненській та Харківській областях.
продукти харчування
На споживчому ринку Чернігівської області в грудні 2012р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,1%.
Найбільше (на 3,8%) подешевшав цукор. На 1,0–1,4% знизилися в ціні риба та продукти з риби, м’ясо та м’ясопродукти, сало, кондитерські вироби з цукру, рис; на 0,3–0,9% – олія, фрукти та продукти переробки зернових. Водночас овочі подорожчали на 8,0%, яйця – на 5,7%, молоко – на 1,7%; хліб, сири та сметана – на 0,3–0,6%.
Алкогольні напої зросли в ціні на 0,8%, тютюнові вироби – на 0,5%.
З початку року в області суттєво знизилися ціни на більшість основних продуктів харчування. Так, рис подешевшав на 27,1%, цукор та овочі – на 22,0–22,4%; масло та продукти переробки зернових – на 10,9–11,2%; фрукти – на 8,1%; олія, риба та продукти з риби, молоко, сметана, сири – на 3,8–6,6%. Водночас сало стало дорожчим на 12,9%, хліб – на 3,0%, макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна, м’ясо та м’ясопродукти – на 0,4–1,6%.
Тютюнові вироби зросли в ціні на 7,2%, алкогольні напої – на 5,2%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива підвищилися на 2,0%. Освіта подорожчала на 7,6%, транспорт – на 3,9%, охорона здоров’я – на 2,1%.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною