Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 12:15:56

За результатами перевірок за 2012 рік суб'єктам господарювання Інспекцією надано 134 приписи

10.01.2013   08:13Агенцiя

Інформація щодо діяльності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 2012 рік.


Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю

Упродовж 12 місяців 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об'єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.
З початку 2012 року (станом на 01.01.2013 р.) у відповідності до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

- видано 15 дозволів на виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у наданні дозволів на виконання будівельних робіт на 2 об'єкти будівництва IV-V категорій складності;

- зареєстровано 954 декларацій про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 117 декларацій про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;

- зареєстровано 1378 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 44 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;

- видано 8 сертифікатів на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у видачі сертифікатів на будівництво 2 об'єктів IV категорії складності;

- зареєстровано 1065 декларацій про готовність об'єктів до експлуатації;
- повернуто на доопрацювання 86 декларацій про готовність об'єктів до експлуатації;

- зареєстровано 1314 декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель;
- відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 18 об'єктів.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за 12 місяців 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, проведено - 304 планових перевірок, 2043 позапланових перевірок, за результатами яких видано 163 приписи, накладено 1688 штрафів загальною сумою 2 445 617,80 гривень.


Робота зі зверненнями громадян та організацій

За 12 місяців 2012 року надійшло поштою 2296 кореспонденцій, з них - 250 - звернення громадян, 33 звернення надійшло на особистому прийомі.


Щодо діяльності у сфері житлово-комунального господарства

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 2012 рік проведено 140 перевірок за дотриманням суб'єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у сфері житлово-комунального господарства, з них 5 позапланових перевірок, 135 планових перевірок.

За результатами перевірок за 2012 рік суб'єктам господарювання Інспекцією надано 134 приписи. З них 130 відповідно до актів планових перевірок та 4 відповідно до актів позапланових перевірок. Стан виконання приписів 92,5 %. По трьох приписах ще не вийшов термін усунення порушень, та по семи приписах Інспекцією надано подовження терміну усунення виявлених порушень, матеріали за трьома перевірками передані до органів прокуратури.

Органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям направлено 56 подань щодо покращення організації роботи у сфері житлово-комунального господарства.

Протягом 12 місяців 2012 р. до Інспекції надійшло 320 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 24 звернення громадян, 253 листи від організацій та підприємств, 43 доручення Держархбудінспекції України.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.