Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 16:23:01

Мрієте про успішну кар'єру чи власний бізнес? Служба зайнятості пропонує вам підтримку та допомогу!

28.03.2025   13:44Агенцiя

Яку саме, дізналися відвідувачки жіночого хабу, створеного БО «Чернігівська Мережа» за підтримки уряду Латвії.

Отже, найпопулярніші послуги служби зайнятості: пошук роботи, професійне навчання затребуваним на ринку праці професіям, навчання за ваучером для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, гранти на власну справу.

За словами заступника начальника фінансового управління – начальника відділу реалізації проєктів Чернігівського обласного центру зайнятості Вікторії Авілової, на започаткування або розвиток бізнесу можна отримати до 250 тис. грн за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» та до 1 млн грн – за програмою «Грант для ветеранів та членів їх сімей». Обов’язковою умовою обох програм є створення робочих місць (від 1-го до 4-х) – від цього залежить сума фінансової підтримки. Проте, молоді люди 18-25 років можуть отримати для старту грант до 150 тис. грн без зобов’язання створення робочих місць. Для цього їм потрібно лише зареєструватися як ФОП.
Аби дізнатися більше про послуги служби зайнятості, можливості для бізнесу, звертайтеся до офісів «Зроблено в Україні», які діють на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м.Чернігів, вул. Коцюбинського, 40; т.0800-600-548) та Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Прилуки, вул. Вокзальна, 46; т.0462-97-62-85).
 

Чернігівський обласний центр зайнятості

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.

Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34

26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини