Інформує служба зайнятості
Робота є для водіїв: 54 вакансії по області, з них майже половина – від роботодавців Чернігова.
Серед пропозицій є з можливістю бронювання. Заробітна плата коливається від 8 до 35 тис. грн. Найбільше обіцяють платити водіям, які здійснюють перевезення по Україні та за її межі, - їх заробітна плата стартує від 30 тис. грн.
Якщо вас зацікавили наші пропозиції, звертайтесь до найближчого центру зайнятості, наші фахівці пропонують своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників. База вакансій оновлюється щодня.
Шукайте роботу на сервісі "Єдиний портал вакансій»https://www.dcz.gov.ua/job
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44
День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».