Розпочато роботу над реалізацією заходів для підтримки підприємництва
19 березня у Чернігові відбулося засідання координаційної робочої групи з питань підтримки підприємництва. Під головуванням заступника міського голови Олександра Атрощенка у ньому взяли участь депутати Чернігівської міської ради, представники профільних управлінь та місцеві підприємці.
На порядку денному установчого засідання – обговорення та запуск низки ініціатив, спрямованих на підтримку бізнесу. Серед ключових напрямків роботи:
відновлення акції «Чернігів, купуй рідне» для популяризації місцевих виробників;
відшкодування витрат підприємств за участь у виставково-ярмаркових заходах;
розробка програми підтримки бізнесу для ветеранів;
створення грантової програми для малого та середнього бізнесу.
Крім того, розпочинається робота над інвестиційним каталогом приватних підприємств та бізнесів міста. Наразі вже розроблено Інвестиційний паспорт Чернігова (деталі: посилання), а також планується активна промоція інвестиційних бізнес-проєктів.
Заплановано і розширення інформаційної підтримки бізнесу, зокрема ознайомлення підприємців із грантовими програмами та розвиток міжнародного партнерства.
Важливою новиною є те, що в Чернігові готується до відкриття економ-хаб у співпраці з IOM Ukraine. Він стане майданчиком для проведення зустрічей, тренінгів та форумів для підприємців і громади міста.
Найближчим часом відбудеться розширена зустріч із підприємцями та представниками бізнесу для обговорення та врахування їхніх пропозицій у Програмі підтримки підприємництва міста Чернігова. Запрошуємо до співпраці, обговорення ініціатив і внесення своїх пропозицій. Про дату і час зустрічі буде повідомлено додатково.
Контакти:
Управління економічного розвитку міста: (0462) 77-40-54, econom@chernigiv-rada.gov.ua
Відділ міжнародних відносин та інвестицій: (0462) 676140, inter@chernigiv-rada.gov.ua
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.