«Діалог влади та бізнесу»: в ОВА говорили про залучення міжнародної підтримки в сільському господарстві
Спектр надання міжнародної допомоги українському сільському господарству, зокрема Чернігівської області, досить різноманітний – від консультацій та технічної підтримки до грантів у понад сотню тисяч доларів для великих підприємств.
Про можливості, якими можуть скористатися сільгоспвиробники, йшлося сьогодні під час чергової зустрічі «Діалог влади та бізнесу», яка відбулася в онлайн-режимі.
«На плечах аграріїв – продовольча безпека всієї країни. Тому наразі важливо підтримати та підсилити їхню діяльність. Крім держави, до процесу активно залучені міжнародні партнери, які пропонують різноманітні варіанти. Деякі сільгоспвиробники вже оцінили наявні можливості, користуючись іноземною допомогою, деяким – варто звернути увагу на запропоновані інструменти», – зазначив заступник голови ОДА Дмитро Синенко.
Так, відновлення діяльності, вихід на нові ринки (в тому числі й зовнішні), закупівля обладнання або його модернізація, підтримка малих сімейних домогосподарств, поповнення поголів’я худоби, надання насіння та добрив, розвиток переробного напряму – далеко не повний перелік того, що пропонують міжнародні організації.
Всі ініціативи направлені на підвищення економічної стабільності та самодостатності сільгоспвиробників. Про деякі з них, що діють в області, учасникам заходу розповіли представники ZOA, Програми USAID з аграрного і сільського розвитку, Програми підтримки сільського господарства України (UASP) від Mercy Corps за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета. Також презентовано Програму грантової підтримки малого та середнього бізнесу від Данської ради у справах біженців в Україні (DRC) і варіанти допомоги агробізнесу від Норвезької ради у справах біженців (NRC). Усі презентації будуть поширені в районах та громадах області.
Нагадаємо, що регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» працює в межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Наступна зустріч відбудеться за тиждень.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.