Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 грудня, 18:37:16

Ваучер на навчання

14.11.2024   16:45Агенцiя

З початку року 393 жителі Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості та можливість безкоштовно опанувати нову професію (спеціальність) або підвищити кваліфікацію.

Скористалися цією послугою:
-320 громадян віком 45+;
- 38 ВПО;
- 25 людей з інвалідністю;
- 10 учасників бойових дій.
Серед отримувачів ваучерів більшість жінок (майже 70%).  
Серед обраних професій/спеціальностей найпопулярніші:електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, кухар,тракторист-машиніст, кондитер, швачка, штукатур,психологія.
Нагадаємо, за ваучером можна пройти навчання за однією із 155 професій та спеціальностей із затвердженого Мінекономікоюпереліку і здобути як робітничий фах, так і вищу освіту.
Максимальний розмір ваучера – 30 280 грн.
Щоб отримати ваучер на навчання треба звернутися до будь-якого центру зайнятості чи подати онлайн-заявку на сайті Державної служби зайнятості https://is.gd/dKeSYx
Упродовж 3 робочих днів з вами зв'яжеться кар'єрний радник центру зайнятості, проведе консультацію, допоможе з вибором навчального закладу, заповненням документів та супроводжуватиме до моменту підписання договору на навчання із закладом освіти.

Чернігівський обласний центр зайнятості

 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини