Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 17:03:05

Держава підготувалася до будь-яких сценаріїв на час опалювального сезону – Олена Шуляк

11.11.2024   11:07Агенцiя

Держава врахувала будь-які сценарії, які можуть трапитися під час цього опалювального сезону, щоб мати можливість у разі чого оперативно реагувати на різного роду надзвичайні ситуації.

Про це заявляє голова партії "Слуга Народу", народний депутат Олена Шуляк.

"В Україні стартував опалювальний сезон.Усі профільні відомства, місцева влада, серед яких низка представників партії "Слуга Народу", контролюють ситуацію та розуміють свої зони відповідальності. (…) Враховані будь-які сценарії, що дасть змогу оперативно реагувати на надзвичайні ситуації", – зазначає Олена Шуляк.

Вона додає, що держава – уряд, обласні адміністрації, громади – синхронно відпрацювали, щоб узимку в усіх домівках були світло й тепло, підприємства працювали безперебійно, незважаючи на ті масштабні руйнування, які завдали росіяни вітчизняній енергетиці.

"Працюють усі 9 енергоблоків українських АЕС, покриваючи основні потреби в генерації. Інфраструктура готова на 100%, а у сховищах накопичено достатньо газу", – зазначає Олена Шуляк і додає, що вже другий опалювальний сезон поспіль українці використовують лише власний газ.

Голова партії "Слуга Народу" також акцентує, що зараз в Україні діють ефективні урядові програми для енергетичної стійкості, які дають змогу розбудовувати власну децентралізовану тепло- й електрогенерацію. Це – кредити під 0% для побутових споживачів, позики для ОСББ від програми"ГрінДІМ", кредити "5-7-9%" для малого та середнього бізнесу, пільгові кредити від "Фонду декарбонізації України" для комунальних підприємств та громад. Загалом уже видано 2 млрд грн кредитів.

"Уся держава безперервно працює над зміцненням вітчизняної тепло- та енергосистеми. На всіх рівнях – від обласних адміністрацій, парламенту, уряду й до Президента України Володимира Зеленського – ухвалюються всі необхідні рішення й запроваджується низка програм, які дадуть змогу системі вистояти не тільки цієї зими, а й стабільно працювати в подальші роки", – резюмує Олена Шуляк.

Як раніше повідомляла нардеп Олена Шуляк, Верховна Рада повністю підтримує План перемоги, який розробив та запропонував президент України Володимир Зеленський. Більше того, український парламент, зокрема й партія "Слуга Народу", включається в його реалізацію та просування.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини